19 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

  JUŻ PO RAZ DZIEWIĄTY NA MAZOWSZU - NAJWIĘKSZY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK - Kolędowe Serce Mazowsza 2018    
I FESTIWAL - 2009
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
II FESTIWAL- 2010
Podsumowanie
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
III FESTIWAL- 2011
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Jury
 
IV FESTIWAL - 2012
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci: Nagrody Specjalne
Jury
 
V FESTIWAL - 2013
Koncert Laureatów
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci - Nagrody Specjalne
 
 
IX FESTIWAL - 2018
Z ostatniej chwili
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria:Szkoły Podstawowe kl. VII i Gimnazja kl. II-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośl, Seniorzy, Uniwersytety Trzeciego Wieku
Laureaci - kategoria: Chóry
Regulamin
Utwory obowiązkowe
Karta zgłoszeniowa
 
VIII FESTIWAL- 2016
Wyniki - konkurs plastyczny
 
VII FESTIWAL - 2015
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
VI FESTIWAL - 2014
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
 
 
Laureaci Festiwalu
 
 

 

 LAUREACI

II FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK

„KOLĘDOWE SERCE MAZOWSZA 2010”
 

 Siedlce, 15-16 stycznia 2010 r. (piątek-sobota)

Wyniki przesłuchań finału wojewódzkiego:


Jury w składzie:

 

prof. Krzysztof Kusiel-Moroz, prof. Romuald Miazga,

prof. Konstanty Ryszard Domagała, dr Hubert Niewiadomski,

Izabella Jaszczułt-Kraszewska, Barbara Żarnowiecka,

Justyna Kowynia-Rymanowska

 po wysłuchaniu w dniach 15-16 stycznia 2010 r.,
 75 laureatów przesłuchań konkursowych
 z Siedlec (7-8 stycznia), Ostrołęki (8 stycznia),  
Sulejówka (8 stycznia), Mińska Mazowieckiego (9 stycznia),
Węgrowa (11 stycznia), Sokołowa Podlaskiego (11 stycznia),
Mrozów (13 stycznia), Garwolina (13 stycznia),

Kałuszyna (14 stycznia) i Warszawy (14 stycznia)

nagrodziło i wyróżniło następujących wykonawców:

 

w kategorii: Szkoły Podstawowe (klasy I-III)

1. Aleksandra Zagórska - śpiew, Julia Dobrowolska - fortepian.

    Szkoła Podstawowa w Człekówce,

    Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim. 

    I miejsce

    Opiekun: Piotr Dobrowolski.


2. Łucja Warych.

    Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Myszyńcu. 

    II miejsce

    Opiekun: Anna Pietrzak.


3. Piotr Mokrzecki.

    Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach. 

    II miejsce

    Opiekunowie: Urszula Wereszko, Marzenna Kolasiuk.


4. Karolina Brzozowska.

    Szkoła Podstawa nr 1 im. Mikołaja Kopernika

    w Mińsku Mazowieckim. 

    III miejsce

    Opiekun: Tomasz Zalewski.


5. Zespół wokalny.

    Niepubliczne Przedszkole Sióstr Salezjanek

    w Sokołowie Podlaskim. 

    Wyróżnienie

    Opiekun: Bożena Kaczmarek.


w kategorii: Szkoły Podstawowe (klasy IV-VI)

1. Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „MŁODE KURPIE”

    (Alan Berg, Marta Ciucha, Dominika Dobrzyńska, Wojciech    

    Dobrzyński, Milena Grabowska, Angelika Jabłońska,

    Małgorzata Kardaś, Julia Lorenc, Daniel Magdziński, Izabela

    Małkowska, Maria Małkowska, Karolina Mydło, Ewa 

    Nizielska, Patrycja Olender, Paulina Piotrak, Patrycja Wasiak,

    Joanna Wilga, Karolina Wilga, Aleksandra Wódkiewicz).

    Szkoła Podstawowa im. Adama Chętnika w Jednorożcu.

    I miejsce

    Opiekunowie: Edward Koziatek, Barbara Nizielska,

                           Joanna Pohulajewska, Teresa Tabaka.


2. Klara Płatek.

    Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Rębkowskiej. 

    II miejsce

    Opiekun: Monika Ćwiek.


3. Natalia Dymecka, Dominika Kosieradzka, Sylwia Księżak,

    Magda Borkowska, Sylwia Durka, Damian Mączarski.

    Zespół Szkół nr 1, Szkoła Podstawowa nr 9 w Siedlcach. 

    III miejsce

    Opiekun: Anna Gotowicka-Lipińska.


4. Jakub Lachowski.

    Studio piosenki - Sokołowski Ośrodek Kultury. 

    Wyróżnienie

    Opiekun: Agata Korzeniewska.


5. Zespół „FLECIKI” (Magda Chabiera, Czarek Abramowski,

    Jan Abramowski, Joanna Gomółka, Oliwia Kielak, Patrycja

    Nowak, Oliwia Pytkowska, Ula Gołędowska, Karolina

    Marciniak, Ala Mikołajczyk, Małgorzata Kwiatkowska,   

    Karolina Durka, Ola Przesmycka, Natalia Wąsowska, Kinga 

    Pawlikowska, Paulina Gierszewska, Katarzyna Kacprowicz). 

    Szkoła Podstawowa w Kałuszynie. 

    Wyróżnienie

    Opiekun: Wanda Stryczyńska.


w kategorii: Gimnazja

1. Małgorzata Paśnicka.

    Publiczne Gimnazjum w Woli Rębkowskiej. 

    I miejsce

    Opiekunowie: Dariusz Maćkowiak,

                            Katarzyna Pyza, Krystyna Błażejczyk.


2. Dominika Ratyńska.

    Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej

    w Siedlcach. 

    II miejsce

    Opiekun: Maciej Turkowski.


3. Iza Borysiuk, Iga Klaczkowska, Iza Radzikowska,

    Małgorzata Grochowska, Kinga Kosiorek, Michał Jaszczuk.

    Publiczne Gimnazjum nr 4

    im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Siedlcach. 

    II miejsce

    Opiekun: Maciej Turkowski.


4. Jakub Bajszczak.

    Gimnazjum w Mrozach. 

    III miejsce

    Opiekunowie: Mariusz Szeląg, Kinga Szaniawska.


5. Natalia Sisik z Zespołem „AUDI-VIDE”

    (Dariusz Dąbrowa - trąbka, Piotr Dąbrowa - akordeon).

    Publiczne Gimnazjum Zespołu Oświatowego w Stoku Lackim.

    Wyróżnienie

    Opiekun: Piotr Dąbrowa.


6. Patrycja Pochman, Małgorzata Szczygieł.

    Zespół Szkół w Gręzówce, Gimnazjum. 

    Wyróżnienie

    Opiekun: Tomasz Piros.


w kategorii: Szkoły Ponadgimnazjalne, Rodziny i Dorośli

1. Zespół wokalno-instrumentalny „EVIVA L’ARTE” - Węgrów.
    Marta Adaśko, Marta Delega, Anna Filipek, Marta Gałązka,
    Emilia Koper, Aleksandra Kosiorek, Aneta Mroczek, 
    Emilia Marcinkowska, Melania Pełczyńska, 
    Paulina Putkowska, Joanna Strąk (śpiew), 
    Artur Chudź (gitara basowa)   

    I miejsce

    Opiekun: Barbara Rostek-Śladowska.


2. Młodzieżowa Orkiestra Kameralna - Ostrołęka.

    Martyna Ciok - śpiew, Klaudia Miłoszewska - śpiew,

    Aleksandra Tyszka - śpiew, Oktawia Nasiadka - skrzypce,

    Alicja Zalewska - skrzypce, Michał Gruszkowski - skrzypce, 

    Michał Gumkowski - wiolonczela, Kamila Gacioch - flet, 

    Magdalena Głażewska - obój, Rafał Pogorzelski - trąbka,

    Arkadiusz Czernysz - akordeon, Artur Piersa - gitara basowa,

    Jakub Rutka -perkusja.

    II miejsce

    Dyrygent: Jakub Milewski.


3. Zespół Ludowy „WĘGROWIANIE”. 

    III miejsce

    Opiekun: Ludwika Mirecka-Januszewska.


4. Natalia Kordecka - śpiew, Łukasz Potera - fortepian - Siedlce.

    III miejsce


5. Anna Przedlacka - śpiew, Paulina Wróbel - skrzypce.

    I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach.

    Wyróżnienie

    Opiekun: Maciej Turkowski.


6. Zuzanna Gierczycka.

    Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Paderewskiego

    w Sulejówku. 

    Wyróżnienie

    Opiekun: Wojciech Karaś.


w kategorii: Chóry

1. Żeński Chór Kameralny „CANTICORUM JUBILUM.

    I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach.

    I miejsce

    Dyrygent: Dariusz Różański.  


2. Chór „CANTATE DOMINO” z parafii Narodzenia NMP

    w Mińsku Mazowieckim. 

    I miejsce

    Dyrygent: Dariusz Maćkowiak.


3. Chór Stowarzyszenia „MUZYKA I MEDYCYNA” - Warszawa.

     II miejsce

    Dyrygent: Beata Herman.


4. Chór Dziewczęcy ARS LONGA.

    Zespół Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce. 

    III miejsce

    Dyrygent: Joanna Górska.


5. Chór Dziewczęcy. 

    Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu. 

    Wyróżnienie

    Dyrygent: Agnieszka Majewska.

 

NAGRODY SPECJALNE:

dla wyróżniającego sie pianisty - akompaniatora

 * Piotr Witkowski z Zespołu „MIĘDZY NAMI”.

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki

    w Mińsku Mazowieckim.

    Opiekun: Aneta Senktas.


 * Łukasz Potera - Siedlce.


za stroje kolędnicze

 * Zespół Wokalny - Szkoła Podstawowa nr 3

    im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

    Opiekun: Aleksandra Poźlewicz.

 

 
     

Festiwal Kolęd i Pastorałek

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR