19 września 2018 r. Imieniny obchodzą: Konstancja, January

  JUŻ PO RAZ DZIEWIĄTY NA MAZOWSZU - NAJWIĘKSZY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK - Kolędowe Serce Mazowsza 2018    
I FESTIWAL - 2009
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
II FESTIWAL- 2010
Podsumowanie
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
III FESTIWAL- 2011
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Jury
 
IV FESTIWAL - 2012
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci: Nagrody Specjalne
Jury
 
V FESTIWAL - 2013
Koncert Laureatów
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci - Nagrody Specjalne
 
 
IX FESTIWAL - 2018
Z ostatniej chwili
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria:Szkoły Podstawowe kl. VII i Gimnazja kl. II-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośl, Seniorzy, Uniwersytety Trzeciego Wieku
Laureaci - kategoria: Chóry
Regulamin
Utwory obowiązkowe
Karta zgłoszeniowa
 
VIII FESTIWAL- 2016
Wyniki - konkurs plastyczny
 
VII FESTIWAL - 2015
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
VI FESTIWAL - 2014
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
 
 
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
 
 

 

VII FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

„KOLĘDOWE SERCE MAZOWSZA”

Siedlce, 16 stycznia 2015 r. (piątek)

Finał Wojewódzki

 

Jury w składzie:

 Izabella Jaszczułt-Kraszewska, Barbara Żarnowiecka,

ks. prof. Michał Roman Szulik,

prof. Krzysztof Kusiel-Moroz (przewodniczący)

po wysłuchaniu w dniu 16 stycznia 2015 r.

69 laureatów przesłuchań konkursowych

z Warszawy (7 stycznia), Węgrowa (9 stycznia),

Sulejówka (10 stycznia), Góry Kalwarii (12 stycznia),

Mińska Mazowieckiego, Sokołowa Podlaskiego, Zegrza (12 stycznia),

Garwolina, Siedlec (13 stycznia),

Kałuszyna (14 stycznia), Mrozów (15 stycznia)

wyróżniło i nagrodziło następujących wykonawców:

 

 

Kategoria: Rodziny i Dorośli

 

Wyróżnienia:
 

Zespół MROKOWIACY
Mroków 
Teresa Biniecka, Aleksander Borkowski, Hanna Dąbrowska,
 
Urszula Fijałkowska, Justyna Kurzepa, Barbara Ostrowska,
 
Halina Pakuła, Kazimiera Perzyna, Krystyna Romanowska,
 
Barbara Rosik, Marian Satniec, Janina Sokołowska, 

Jadwiga Szyszkowska, Anna Żelazowska (śpiew), 

Henryk Popławski (gitara), Albin Rydzewski (akordeon), 
Opiekun: Henryk Popławski

 

 

 

 

Żaneta Badełek (śpiew)

 

Łukasz Potera (fortepian), Łukasz Bułka (klarnet),

 

Michał Zieliński (skrzypce), Łukasz Orzełowski (gitara),

 

Mateusz Kędzierski, Paweł Wiliński (perkusja)

 

Parafia Świętego Stanisława Biskupa Męczennika

 

i Aniołów Stróżów w Zbuczynie

 

Opiekun: Łukasz Orzełowski

 

III miejsce:

 

Alicja Danielska (śpiew), Bożena Kaczmarek (fortepian)
Sokołów Podlaski
Opiekun: Alicja Danielska

 

II miejsce:

Regionalny Zespół Pieśni i Tańca ,,Młode Kurpie”
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Chętnika w Jednorożcu
Wiktoria Dębek, Weronika Jóżwik, Weronika Koziatek, 

Anna Kubiak, Izabela Małkowska, Maria Małkowska, 

Karolina Mydło, Adriana Olender, Patrycja Olender, 

Angelika Opalach, Michalina Orzechowska, Martyna Panuś, 

Izabella Piotrak, Patrycja Staszewska, Gabriela Świderska, 

Szymon Świderski, Natalia Tańska, Wiktor Więckowski, 

Joanna Wilga, Aleksandra Wódkiewicz, Adam Zwierzchowski (śpiew),

 

Edward Koziatek (akordeon), Barbara Nizielska (tamburyn)

 

Opiekunowie: Barbara Nizielska, Edward Koziatek

 

 

I miejsce:

Nela Zawadzka (śpiew), Alicja Zawadzka (fortepian)
Węgrów
Opiekunowie: Aneta Mroczek, Anna Stokalska

 

 

 

 

 
     

Festiwal Kolęd i Pastorałek

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR