16 lipca 2018 r. Imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy

  JUŻ PO RAZ DZIEWIĄTY NA MAZOWSZU - NAJWIĘKSZY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK - Kolędowe Serce Mazowsza 2018    
I FESTIWAL - 2009
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
II FESTIWAL- 2010
Podsumowanie
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
III FESTIWAL- 2011
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Jury
 
IV FESTIWAL - 2012
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci: Nagrody Specjalne
Jury
 
V FESTIWAL - 2013
Koncert Laureatów
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci - Nagrody Specjalne
 
 
IX FESTIWAL - 2018
Z ostatniej chwili
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria:Szkoły Podstawowe kl. VII i Gimnazja kl. II-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośl, Seniorzy, Uniwersytety Trzeciego Wieku
Laureaci - kategoria: Chóry
Regulamin
Utwory obowiązkowe
Karta zgłoszeniowa
 
VIII FESTIWAL- 2016
Wyniki - konkurs plastyczny
 
VII FESTIWAL - 2015
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
VI FESTIWAL - 2014
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
 
 
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
 
 

 

 IV FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

„KOLĘDOWE SERCE MAZOWSZA”

Siedlce, 13-14 stycznia 2012 r. (piątek-sobota)

Finał Wojewódzki

 

Jury w składzie:

Izabella Jaszczułt-Kraszewska, Barbara Żarnowiecka,

prof. Konstanty Ryszard Domagała,

ks. prof. Michał Roman Szulik,

prof. Krzysztof Kusiel-Moroz (przewodniczący)

po wysłuchaniu w dniach 13-14 stycznia 2012 r.

80 laureatów przesłuchań konkursowych

z Mińska Mazowieckiego (4 stycznia),

 Łosic, Zegrza, Sulejówka (9 stycznia),

Garwolina, Sokołowa Podlaskiego, Kałuszyna

(10 stycznia),

Mrozów, Warszawy (11 stycznia),

Siedlec (12 stycznia),

Węgrowa (13 stycznia),

wyróżniło i nagrodziło następujących wykonawców:

Kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI

Wyróżnienie:
Zespół Pieśni i Tańca „KASIANIECKA” (Maria Gontarska, Paulina Gryz, Aleksandra Kopeć, Kinga Moczulska, Osama Bin Laden, Ewelina Mroczek, Sebastian Nieliwodzki, Julia Pietrzak, Tytus Bomba, Natalia Witon, Anna Maria Czopek, Michał Czereśniecki, Sako Yamamoto).
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Kałuszynie.

Opiekun: Teresa Kowalska.

III miejsce:

Schola Dziecięca „DOBRY SKŁAD” (Michał Bobryk, Kamila Denisiuk, Patrycja Głuchowska, Marta Goś, Julia Izdebska, Julia Jakubiak, Maja Jakubiak, Dominika Mościbrodzka, Aleksandra Mucha, Emilia Mucha, Weronika Muszyńska, Piotr Oleksiuk, Zuzanna Ostojska, Kinga Sajna, Olga Siwko, Dariusz Stachowicz, Jakub Stachowicz, Małgorzata Wołkowicz). 
Parafia Trójcy Świętej w Łosicach.

Opiekunowie: Magdalena Bobryk, Marta Wołkowicz.

Julia Maria Dobrowolska, Aleksander Sabak (śpiew),
Aleksandra Wieczorek (fortepian).

Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim.
Opiekunowie: Paulina Rzewuska-Korycińska,
                         Dariusz Maćkowiak.



Piotr Mokrzecki (śpiew), Anna Kożuchowska (fortepian),
Weronika Gochnio (skrzypce).

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach.
Opiekunowie: Iwona Moskwiak, Agata Hryciuk.

II miejsce:

Zespół Wokalno-Instrumentalny (Aleksandra Beszterda, Piotr Gorczyński, Natalia Górecka, Weronika Górka, Katarzyna Gromek, Magdalena Kaniewska, Adam Kłos, Krzysztof Kłos, Paweł Król, Julia Kwiatkowska, Wiktoria Kwiatkowska, Katarzyna Piekarska, Patryk Powierza, Natalia Stępnowska, Aissa Traore, Wiktoria Tryc).
Zespół Szkół, Szkoła Podstawowa nr 5
im. Żołnierzy Armii Krajowej w Wyszkowie.

Opiekun: Anna Ropelewska-Gerek.

Piotr Mikułowski, Jan Szymański, Paweł Wielgosz (śpiew),
Kamil Jastrzębski (akordeon),
Gabriel Rosastolato (pianino),
Oskar Rzążewski (saksofon).

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6
im. Władysława Broniewskiego w Siedlcach.

Opiekun: Elżbieta Chachaj.

Zespół Pieśni i Tańca „SOKOŁOWIANIE” (Aleksandra Klimczuk, Katarzyna Kołos, Zofia Marciniak, Michał Pawelec, Rafał Pawelec, Natalia Przewoźnik, Sylwia Radzikowska, Aleksandra Sobieska, Krystyna Sobieska, Konrad Smuniewski, Amanda Wantusiak, Sebastian Wilk).
Sokołowski Ośrodek Kultury.

Opiekun: Iwona Kopiwoda.

I miejsce:

Aleksandra Kilanowska.
Klub Grzechotka w Warszawie.

Opiekun: Joanna Kiełbiewska.


 

 
     

Festiwal Kolęd i Pastorałek

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR