19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad, Marceli

  JUŻ PO RAZ DZIEWIĄTY NA MAZOWSZU - NAJWIĘKSZY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK - Kolędowe Serce Mazowsza 2018    
I FESTIWAL - 2009
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
II FESTIWAL- 2010
Podsumowanie
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
III FESTIWAL- 2011
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Jury
 
IV FESTIWAL - 2012
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci: Nagrody Specjalne
Jury
 
V FESTIWAL - 2013
Koncert Laureatów
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci - Nagrody Specjalne
 
 
IX FESTIWAL - 2018
Z ostatniej chwili
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria:Szkoły Podstawowe kl. VII i Gimnazja kl. II-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośl, Seniorzy, Uniwersytety Trzeciego Wieku
Laureaci - kategoria: Chóry
Regulamin
Utwory obowiązkowe
Karta zgłoszeniowa
 
VIII FESTIWAL- 2016
Wyniki - konkurs plastyczny
 
VII FESTIWAL - 2015
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
VI FESTIWAL - 2014
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
 
 
Laureaci - kategoria:Szkoły Podstawowe kl. VII i Gimnazja kl. II-III
 
 

 

IX FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

„KOLĘDOWE SERCE MAZOWSZA”

Siedlce, 30-31 stycznia 2018 r. (wtorek-środa)

Finał Wojewódzki

 

Jury w składzie:

Danuta Błażejczyk, Iwona Kobylińska, Barbara Żarnowiecka,

dr Ewa Rzetecka-Niewiadomska, dr hab. Dariusz Zimnicki

po wysłuchaniu w dniach 30-31 stycznia 2018 r.

71 laureatów przesłuchań konkursowych

Węgrowa (9 stycznia), Mrozów (9 stycznia),

Sokołowa Podlaskiego (9-10 stycznia),

Mińska Mazowieckiego (10 stycznia), Garwolina (11 stycznia),

Kałuszyna (12 stycznia), Mordów (14 stycznia), Siedlec (29 stycznia),

wyróżniło i nagrodziło następujących wykonawców:

 

 

 

Wyróżnienie:

nie przyznano

 

III miejsce:

Ewelina Krzymowska

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kosowie Lackim

Opiekunowie: Gabriela Pliszka-Kraska, Michał Ostromecki

 

Olga Jagieło
Szkoła Podstawowa im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Pruszynie
Opiekun: Maciej Turkowski

 

Zespół Wokalno-Instrumentalny

Marcel Wójcik, Maciej Skup, Mikołaj Pura, Piotr Kadej,

Agnieszka Szymańska, Gabriela Wnorowska, Paulina Wujek,

Maja Olczak, Agnieszka Surmacz, Kamila Wojtczuk
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Siedlcach
Opiekun: Małgorzata Rudnicka

 

 

II miejsce:

Adriana Masiak – śpiew, skrzypce,

Kacper Jastrzębski – fortepian
Zespół Szkół Muzycznych w Siedlcach
Opiekun: Izabela Kiryluk

 

 

I miejsce:

Szymon Bielecki
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim
Opiekun: Magdalena Jakubowska

 

 

 

 
     

Festiwal Kolęd i Pastorałek

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR