19 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

  JUŻ PO RAZ DZIEWIĄTY NA MAZOWSZU - NAJWIĘKSZY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK - Kolędowe Serce Mazowsza 2018    
I FESTIWAL - 2009
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
II FESTIWAL- 2010
Podsumowanie
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
III FESTIWAL- 2011
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Jury
 
IV FESTIWAL - 2012
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci: Nagrody Specjalne
Jury
 
V FESTIWAL - 2013
Koncert Laureatów
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci - Nagrody Specjalne
 
 
IX FESTIWAL - 2018
Z ostatniej chwili
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria:Szkoły Podstawowe kl. VII i Gimnazja kl. II-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośl, Seniorzy, Uniwersytety Trzeciego Wieku
Laureaci - kategoria: Chóry
Regulamin
Utwory obowiązkowe
Karta zgłoszeniowa
 
VIII FESTIWAL- 2016
Wyniki - konkurs plastyczny
 
VII FESTIWAL - 2015
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
VI FESTIWAL - 2014
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
 
 
Laureaci - kategoria: Gimnazja
 
 

 

VI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

„KOLĘDOWE SERCE MAZOWSZA”

Siedlce, 24-25 stycznia 2014 r. (piątek-sobota)

Finał Wojewódzki

 

Jury w składzie:

Iwona Kobylińska, Barbara Żarnowiecka,

Izabella Jaszczułt-Kraszewska,

Michał Hołownia, ks. prof. Michał Roman Szulik,

prof. Krzysztof Kusiel-Moroz (przewodniczący)

po wysłuchaniu w dniach 24-25 stycznia 2014 r.

96 laureatów przesłuchań konkursowych

z Garwolina, Zegrza (9 stycznia), Sokołowa Podlaskiego (14 stycznia)

Mińska Mazowieckiego (15 stycznia), Siedlec (16 stycznia),

Warszawy (17 stycznia), Sulejówka, Wołomina (18 stycznia),

Góry Kalwarii (19 stycznia), Węgrowa (20 stycznia)

Kałuszyna (21 stycznia), Mrozów (22 stycznia),

wyróżniło i nagrodziło następujących wykonawców:

 

Kategoria: Gimnazja

 

Wyróżnienia:

Kinga Sokołowska (śpiew), Wiktoria Marks (fortepian)

Miejska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim

Opiekun: Joanna Nowik

 

Klaudia Krawczyk (śpiew), Maja Radomska (fortepian)

Ośrodek Kultury w Serocku

Opiekun: Maja Radomska

 

Patrycja Łukaszuk (śpiew), Robert Gryczka (fortepian)

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej

w Siedlcach

Opiekunowie: Justyna Kowynia-Rymanowska, Robert Gryczka

 

Duet REDO - Agnieszka Redo, Magda Redo (śpiew, fortepian)

Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie

Opiekun: Marek Pawłowicz

 

Bartosz Lewandowski (śpiew), Maciej Morgun (fortepian)

I Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. "Orfeusz" w Górze Kalwarii

Gimnazjum im. Orła Białego w Brześcach

Opiekun: Aleksandra Puacz-Markowska

 

III miejsce:

Żaneta Badełek (śpiew), Łukasz Orzełowski (gitara),

Łukasz Potera (fortepian), Michał Zieliński (skrzypce)

Parafia pw. Świętego Stanisława w Zbuczynie

Opiekun: Łukasz Orzełowski

 

II miejsca:

Zespół Wokalno-Instrumentalny IMPRESJA

Magdalena Borkowska (śpiew, flet poprzeczny),

Ewelina Nowakowska (śpiew, skrzypce),

Bartosz Olędzki (śpiew, gitara), Karolina Płotczyk (fortepian)

Zespół Szkół nr 1, Publiczne Gimnazjum nr 5

im. Ignacego Jana Paderewskiego w Siedlcach

Opiekun: Anna Gotowicka-Lipińska

 

Agnieszka Skup (śpiew, gitara), Martyna Szostek (śpiew)

Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Tadeusza Kościuszki w Siedlcach

Opiekun: Elżbieta Chachaj

 

I miejsce:

Dziecięcy Zespół Społecznego Ogniska Muzycznego

Stanisława Kadłubowskiego w Wyszkowie

Aleksandra Beszterda, Kinga Beszterda, Paulina Kowalska,

Paulina Kluczek, Barbara Kwaśny, Hanna Kwaśny,

Aleksandra Liśkiewicz, Karolina Liśkiewicz, Zofia Siembor,

Karolina Tarnażewska, Anita Wawryło, Karolina Zwolińska (śpiew),

Wiktoria Gajewska, Maria Siembor, Maria Topolewska,

Karolina Zwolińska (skrzypce),

Alicja Mąka, Kacper Piątek,

Patrycja Piórkowska, Wiktor Piórkowski (gitary),

Radosław Piątek (dzwonki), Szymon Kurowski (akordeon),

Szymon Piątek (fortepian), Dawid Zwoliński (kontrabas)

Opiekun: Stanisław Kadłubowski

 

 

 
     

Festiwal Kolęd i Pastorałek

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR