19 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

  JUŻ PO RAZ DZIEWIĄTY NA MAZOWSZU - NAJWIĘKSZY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK - Kolędowe Serce Mazowsza 2018    
I FESTIWAL - 2009
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
II FESTIWAL- 2010
Podsumowanie
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
III FESTIWAL- 2011
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Jury
 
IV FESTIWAL - 2012
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci: Nagrody Specjalne
Jury
 
V FESTIWAL - 2013
Koncert Laureatów
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci - Nagrody Specjalne
 
 
IX FESTIWAL - 2018
Z ostatniej chwili
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria:Szkoły Podstawowe kl. VII i Gimnazja kl. II-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośl, Seniorzy, Uniwersytety Trzeciego Wieku
Laureaci - kategoria: Chóry
Regulamin
Utwory obowiązkowe
Karta zgłoszeniowa
 
VIII FESTIWAL- 2016
Wyniki - konkurs plastyczny
 
VII FESTIWAL - 2015
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
VI FESTIWAL - 2014
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
 
 
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
 
 

 

IX FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

„KOLĘDOWE SERCE MAZOWSZA”

Siedlce, 30-31 stycznia 2018 r. (wtorek-środa)

Finał Wojewódzki

 

Jury w składzie:

Danuta Błażejczyk, Iwona Kobylińska, Barbara Żarnowiecka,

dr Ewa Rzetecka-Niewiadomska, dr hab. Dariusz Zimnicki

po wysłuchaniu w dniach 30-31 stycznia 2018 r.

71 laureatów przesłuchań konkursowych

Węgrowa (9 stycznia), Mrozów (9 stycznia),

Sokołowa Podlaskiego (9-10 stycznia),

Mińska Mazowieckiego (10 stycznia), Garwolina (11 stycznia),

Kałuszyna (12 stycznia), Mordów (14 stycznia), Siedlec (29 stycznia),

wyróżniło i nagrodziło następujących wykonawców:

 

 

Wyróżnienie:

Beata Wielgórska
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

im. Stanisława Staszica w Siedlcach
Opiekun: Łukasz Jóźwiak

 

Patrycja Wróbel
Gminny Ośrodek Kultury w Wodyniach
Opiekun: Janusz Eleryk

 

 

III miejsce:

Jakub Lachowski

I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie

w Sokołowie Podlaskim

Opiekunowie: Piotr Jankowski, Izabela Staręga

 

 

II miejsce:

Zespół KRESKA
Salezjańskie Liceum im. bł. Augusta Czartoryskiego

w Mińsku Mazowieckim
Opiekun: Jakub Maguza

 

Żaneta Badełek, Anna Ostas
I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny w Siedlcach,

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach
Opiekun: Magdalena Ostas

 

 

I miejsce:

Zespół SĄLEPSI&WOKALIŚCI THE ROLNIK STONES

Sokołowski Ośrodek Kultury

Opiekun: Michał Ostromecki

 

 
     

Festiwal Kolęd i Pastorałek

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR