16 grudnia 2018 r. Imieniny obchodzą: Albina, Zdzisław

  NAJWIĘKSZY NA MAZOWSZU FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK - Kolędowe Serce Mazowsza    
I FESTIWAL - 2009
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
II FESTIWAL- 2010
Podsumowanie
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
III FESTIWAL- 2011
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Jury
 
IV FESTIWAL - 2012
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci: Nagrody Specjalne
Jury
 
V FESTIWAL - 2013
Koncert Laureatów
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci - Nagrody Specjalne
 
 
IX FESTIWAL - 2018
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria:Szkoły Podstawowe kl. VII i Gimnazja kl. II-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośl, Seniorzy, Uniwersytety Trzeciego Wieku
Laureaci - kategoria: Chóry
 
VIII FESTIWAL- 2016
Wyniki - konkurs plastyczny
 
VII FESTIWAL - 2015
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
VI FESTIWAL - 2014
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
 
 
Laureaci - kategoria: Chóry
 
 

 

VII FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

„KOLĘDOWE SERCE MAZOWSZA”

Siedlce, 16 stycznia 2015 r. (piątek)

Finał Wojewódzki

 

Jury w składzie:

 Izabella Jaszczułt-Kraszewska, Barbara Żarnowiecka,

ks. prof. Michał Roman Szulik,

prof. Krzysztof Kusiel-Moroz (przewodniczący)

po wysłuchaniu w dniu 16 stycznia 2015 r.

69 laureatów przesłuchań konkursowych

z Warszawy (7 stycznia), Węgrowa (9 stycznia),

Sulejówka (10 stycznia), Góry Kalwarii (12 stycznia),

Mińska Mazowieckiego, Sokołowa Podlaskiego, Zegrza (12 stycznia),

Garwolina, Siedlec (13 stycznia),

Kałuszyna (14 stycznia), Mrozów (15 stycznia)

wyróżniło i nagrodziło następujących wykonawców:

 

 

Kategoria: Chóry

 

 

III miejsce:

Chór Dziewczęcy

 

Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu

 

Klaudia Cwalina, Paulina Czaplicka, Weronika Czarnecka,

Weronika Czartoryska, Angelika Dudziak, Daria Dudziak,

Barbara Falkowska, Zuzanna Frydrych, Żaneta Gawrych,

Gabriela Gniazdowska, Natalia Gniazdowska, Natalia Kania,

Olga Kiersznowska, Katarzyna Kowalska, Julia Lenkiewicz,

Zuzanna Lenkiewicz, Ludwika Maliszewska, Karolina Mierzejewska,

Monika Mierzejewska, Kinga Nol, Weronika Nol, Magdalena Piednak,

Natalia Pupek, Kinga Rybicka, Emilia Suchcicka, Klaudia Szabłowska,

Julia Tofel, Julia Zalewska, Aleksandra Załęska

 

Dyrygent: Agnieszka Majewska

 

 

II miejsce:

Chór Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia 
im. Ignacego Jana Paderewskiego w Sulejówku

Alicja Adamczuk, Zuzanna Charkiewicz, Justyna Galaszewska,

Zofia Gołębiewska, Agnieszka Grala, Ada Idzik, Klaudia Kobus,

Ola Lorent, Stanisław Łepkowski, Magdalena Majchrzyk,

Julia Malinowska, Malwina Marcinkowska, Szymon Martuś,

Anna Mazurek, Weronika Moroz, Agata Pajchel, Hanna Pazdan,

Helena Popko, Basia Osińska, Paulina Osypiuk, Teresa Sakowicz,

Wiktoria Smoczyńska, Ula Sota, Martyna Strus,

Antonina Szartszewska, Zuzanna Szostakiewicz, Lidia Tokarczuk,

Ewa Wronka, Łucja Wróblewska, Ewa Wykrętowicz

Akompaniament: Wiktoria Kościółek, Marta Krupa (skrzypce), 
Justyna Antosiewicz (wiolonczela), Paulina Sobótka (flet poprzeczny), 
Kuba Oleszczuk (perkusja), Agnieszka Grala (fortepian)
Dyrygent: Małgorzata Barcik 

 

I miejsce:

Warszawski Chór Międzyparafialny Cantores Sanctae Barbarae

Karolina Adaszewska, Aleksandra Bajkowska, Rafał Bajorek,

Magdalena Bawolik, Monika Bieńkowska, Tomasz Gardecki,

Ewa Gochnio, Włodzimierz Gościmiński, Emilia Gunerka,

Katarzyna Kalinowska, Barbara Krychniak, Łukasz Lipiecki,

Maria Lipiecka, Dominik Łęczycki, Magdalena Makuch,

Alicja Markowska, Piotr Piekoszewski, Bartłomiej Plasota,

Ewa Skalska-Grabas, Piotr Sochaczewski, Andrzej Stępień,

Sonia Stępień, Mateusz Szeligowski, Joanna Tarczyńska,

Aleksander Traczyk, Katarzyna Tyska, Agnieszka Włodarska,

Jolanta Zakrzewska, Karol Zawadka, Elżbieta Zdrojewska

 

Akompaniament: Maciej Wota

Dyrygent: Artur Backiel

 

 

 

 
     

Festiwal Kolęd i Pastorałek

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR