6 lutego 2023 r. Imieniny obchodz膮: Dorota, Bohdan, Ksenia

  NAJWI臉KSZY NA MAZOWSZU FESTIWAL KOL臉D I PASTORA艁EK - Kol臋dowe Serce Mazowsza    
I FESTIWAL - 2009
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
II FESTIWAL- 2010
Podsumowanie
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
III FESTIWAL- 2011
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szko艂y Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Doro艣li
Laureaci - kategoria: Ch贸ry
Jury
 
IV FESTIWAL - 2012
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szko艂y Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Doro艣li
Laureaci - kategoria: Ch贸ry
Laureaci: Nagrody Specjalne
Jury
 
V FESTIWAL - 2013
Koncert Laureat贸w
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szko艂y Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Doro艣li
Laureaci - kategoria: Ch贸ry
Laureaci - Nagrody Specjalne
 
 
2019-2021
呕yczenia 艢wi膮teczno-Noworoczne
 
IX FESTIWAL - 2018
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria:Szko艂y Podstawowe kl. VII i Gimnazja kl. II-III
Laureaci - kategoria: Szko艂y Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Doro艣l, Seniorzy, Uniwersytety Trzeciego Wieku
Laureaci - kategoria: Ch贸ry
 
VIII FESTIWAL- 2016
Wyniki - konkurs plastyczny
 
VII FESTIWAL - 2015
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szko艂y Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Doro艣li
Laureaci - kategoria: Ch贸ry
 
VI FESTIWAL - 2014
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szko艂y Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Doro艣li
Laureaci - kategoria: Ch贸ry
 
 
 
Laureaci - kategoria: Ch贸ry
 
 

 

VII FESTIWAL KOL臉D I PASTORA艁EK

„KOL臉DOWE SERCE MAZOWSZA”

Siedlce, 16 stycznia 2015 r. (pi膮tek)

Fina艂 Wojewódzki

 

Jury w sk艂adzie:

 Izabella Jaszczu艂t-Kraszewska, Barbara 呕arnowiecka,

ks. prof. Micha艂 Roman Szulik,

prof. Krzysztof Kusiel-Moroz (przewodnicz膮cy)

po wys艂uchaniu w dniu 16 stycznia 2015 r.

69 laureatów przes艂ucha艅 konkursowych

z Warszawy (7 stycznia), W臋growa (9 stycznia),

Sulejówka (10 stycznia), Góry Kalwarii (12 stycznia),

Mi艅ska Mazowieckiego, Soko艂owa Podlaskiego, Zegrza (12 stycznia),

Garwolina, Siedlec (13 stycznia),

Ka艂uszyna (14 stycznia), Mrozów (15 stycznia)

wyró偶ni艂o i nagrodzi艂o nast臋puj膮cych wykonawców:

 

 

Kategoria: Chóry

 

 

III miejsce:

Chór Dziewcz臋cy

 

Gimnazjum im. Marsza艂ka Józefa Pi艂sudskiego w Rzekuniu

 

Klaudia Cwalina, Paulina Czaplicka, Weronika Czarnecka,

Weronika Czartoryska, Angelika Dudziak, Daria Dudziak,

Barbara Falkowska, Zuzanna Frydrych, 呕aneta Gawrych,

Gabriela Gniazdowska, Natalia Gniazdowska, Natalia Kania,

Olga Kiersznowska, Katarzyna Kowalska, Julia Lenkiewicz,

Zuzanna Lenkiewicz, Ludwika Maliszewska, Karolina Mierzejewska,

Monika Mierzejewska, Kinga Nol, Weronika Nol, Magdalena Piednak,

Natalia Pupek, Kinga Rybicka, Emilia Suchcicka, Klaudia Szab艂owska,

Julia Tofel, Julia Zalewska, Aleksandra Za艂臋ska

 

Dyrygent: Agnieszka Majewska

 

 

II miejsce:

Chór Prywatnej Szko艂y Muzycznej I i II stopnia 
im. Ignacego Jana Paderewskiego w Sulejówku

Alicja Adamczuk, Zuzanna Charkiewicz, Justyna Galaszewska,

Zofia Go艂臋biewska, Agnieszka Grala, Ada Idzik, Klaudia Kobus,

Ola Lorent, Stanis艂aw 艁epkowski, Magdalena Majchrzyk,

Julia Malinowska, Malwina Marcinkowska, Szymon Martu艣,

Anna Mazurek, Weronika Moroz, Agata Pajchel, Hanna Pazdan,

Helena Popko, Basia Osi艅ska, Paulina Osypiuk, Teresa Sakowicz,

Wiktoria Smoczy艅ska, Ula Sota, Martyna Strus,

Antonina Szartszewska, Zuzanna Szostakiewicz, Lidia Tokarczuk,

Ewa Wronka, 艁ucja Wróblewska, Ewa Wykr臋towicz

Akompaniament: Wiktoria Ko艣ció艂ek, Marta Krupa (skrzypce), 
Justyna Antosiewicz (wiolonczela), Paulina Sobótka (flet poprzeczny), 
Kuba Oleszczuk (perkusja), Agnieszka Grala (fortepian)
Dyrygent: Ma艂gorzata Barcik 

 

I miejsce:

Warszawski Chór Mi臋dzyparafialny Cantores Sanctae Barbarae

Karolina Adaszewska, Aleksandra Bajkowska, Rafa艂 Bajorek,

Magdalena Bawolik, Monika Bie艅kowska, Tomasz Gardecki,

Ewa Gochnio, W艂odzimierz Go艣cimi艅ski, Emilia Gunerka,

Katarzyna Kalinowska, Barbara Krychniak, 艁ukasz Lipiecki,

Maria Lipiecka, Dominik 艁臋czycki, Magdalena Makuch,

Alicja Markowska, Piotr Piekoszewski, Bart艂omiej Plasota,

Ewa Skalska-Grabas, Piotr Sochaczewski, Andrzej St臋pie艅,

Sonia St臋pie艅, Mateusz Szeligowski, Joanna Tarczy艅ska,

Aleksander Traczyk, Katarzyna Tyska, Agnieszka W艂odarska,

Jolanta Zakrzewska, Karol Zawadka, El偶bieta Zdrojewska

 

Akompaniament: Maciej Wota

Dyrygent: Artur Backiel

 

 

 

 
     

Festiwal Kol臋d i Pastora艂ek

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR