19 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

  JUŻ PO RAZ DZIEWIĄTY NA MAZOWSZU - NAJWIĘKSZY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK - Kolędowe Serce Mazowsza 2018    
I FESTIWAL - 2009
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
II FESTIWAL- 2010
Podsumowanie
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
III FESTIWAL- 2011
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Jury
 
IV FESTIWAL - 2012
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci: Nagrody Specjalne
Jury
 
V FESTIWAL - 2013
Koncert Laureatów
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci - Nagrody Specjalne
 
 
IX FESTIWAL - 2018
Z ostatniej chwili
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria:Szkoły Podstawowe kl. VII i Gimnazja kl. II-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośl, Seniorzy, Uniwersytety Trzeciego Wieku
Laureaci - kategoria: Chóry
Regulamin
Utwory obowiązkowe
Karta zgłoszeniowa
 
VIII FESTIWAL- 2016
Wyniki - konkurs plastyczny
 
VII FESTIWAL - 2015
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
VI FESTIWAL - 2014
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
 
 
Laureaci - kategoria: Gimnazja
 
 

 

VII FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

„KOLĘDOWE SERCE MAZOWSZA”

Siedlce, 16 stycznia 2015 r. (piątek)

Finał Wojewódzki

 

Jury w składzie:

 Izabella Jaszczułt-Kraszewska, Barbara Żarnowiecka,

ks. prof. Michał Roman Szulik,

prof. Krzysztof Kusiel-Moroz (przewodniczący)

po wysłuchaniu w dniu 16 stycznia 2015 r.

69 laureatów przesłuchań konkursowych

z Warszawy (7 stycznia), Węgrowa (9 stycznia),

Sulejówka (10 stycznia), Góry Kalwarii (12 stycznia),

Mińska Mazowieckiego, Sokołowa Podlaskiego, Zegrza (12 stycznia),

Garwolina, Siedlec (13 stycznia),

Kałuszyna (14 stycznia), Mrozów (15 stycznia)

wyróżniło i nagrodziło następujących wykonawców:

 

 

Kategoria: Gimnazja

 

III miejsca:

Zespół KANTYCZKI
 

Katarzyna Lipska, Julia Pawlak, Paulina Śledziewska (śpiew),
 

Monika Misiura (fortepian)

 

Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Serocku

 

Opiekun: Monika Misiura

 

 

Marcelina Mrazek (śpiew), Alina Małachowska (fortepian)
Artystyczny Dom Animacji, Filia Domu Kultury Włochy w Warszawie
Opiekun: Alina Małachowska

 

II miejsca:

Olga Ślepowrońska (śpiew), 
Damian Kryński (fortepian), Paweł Rymuza (gitara basowa)
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Siedlcach
Opiekunowie: Małgorzata Rudnicka, Maciej Turkowski

 

Agnieszka Skup (śpiew, gitara), Wiktoria Teperek (śpiew)
Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi 
im. Tadeusza Kościuszki w Siedlcach
Opiekunowie: Elżbieta Chachaj, Wioletta Skup

 

I miejsce:

Społeczne Ognisko Muzyczne Stanisława Kadłubowskiego w Wyszkowie

 

Aleksandra Beszterda, Kinga Beszterda, Kalina Kędzior, 

Paulina Kluczek, Paulina Kowalska, Agnieszka Kurowska, 

Barbara Kwaśny, Hanna Kwaśny, Karolina Liśkiewicz, 

Zofia Siembor, Karolina Tarnażewska, Angelika Wawryła, 

Karolina Zwolińska (śpiew), 

Szymon Piątek (fortepian), Szymon Kurowski (akordeon),

Alicja Mąka, Kacper Piątek (gitary), Radosław Piątek (dzwonki),
 
Wiktoria Gajewska, Kalina Kur, Maria Siembor, Maria Topolewska,

Karolina Zwolińska (skrzypce), Dawid Zwoliński (kontrabas)

 

Opiekun: Stanisław Kadłubowski

 

 

 
     

Festiwal Kolęd i Pastorałek

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR