6 lutego 2023 r. Imieniny obchodz膮: Dorota, Bohdan, Ksenia

  NAJWI臉KSZY NA MAZOWSZU FESTIWAL KOL臉D I PASTORA艁EK - Kol臋dowe Serce Mazowsza    
I FESTIWAL - 2009
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
II FESTIWAL- 2010
Podsumowanie
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
III FESTIWAL- 2011
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szko艂y Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Doro艣li
Laureaci - kategoria: Ch贸ry
Jury
 
IV FESTIWAL - 2012
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szko艂y Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Doro艣li
Laureaci - kategoria: Ch贸ry
Laureaci: Nagrody Specjalne
Jury
 
V FESTIWAL - 2013
Koncert Laureat贸w
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szko艂y Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Doro艣li
Laureaci - kategoria: Ch贸ry
Laureaci - Nagrody Specjalne
 
 
2019-2021
呕yczenia 艢wi膮teczno-Noworoczne
 
IX FESTIWAL - 2018
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria:Szko艂y Podstawowe kl. VII i Gimnazja kl. II-III
Laureaci - kategoria: Szko艂y Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Doro艣l, Seniorzy, Uniwersytety Trzeciego Wieku
Laureaci - kategoria: Ch贸ry
 
VIII FESTIWAL- 2016
Wyniki - konkurs plastyczny
 
VII FESTIWAL - 2015
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szko艂y Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Doro艣li
Laureaci - kategoria: Ch贸ry
 
VI FESTIWAL - 2014
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szko艂y Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Doro艣li
Laureaci - kategoria: Ch贸ry
 
 
 
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. I-III
 
 

 

VII FESTIWAL KOL臉D I PASTORA艁EK

„KOL臉DOWE SERCE MAZOWSZA”

Siedlce, 16 stycznia 2015 r. (pi膮tek)

Fina艂 Wojewódzki

 

Jury w sk艂adzie:

 Izabella Jaszczu艂t-Kraszewska, Barbara 呕arnowiecka,

ks. prof. Micha艂 Roman Szulik,

prof. Krzysztof Kusiel-Moroz (przewodnicz膮cy)

po wys艂uchaniu w dniu 16 stycznia 2015 r.

69 laureatów przes艂ucha艅 konkursowych

z Warszawy (7 stycznia), W臋growa (9 stycznia),

Sulejówka (10 stycznia), Góry Kalwarii (12 stycznia),

Mi艅ska Mazowieckiego, Soko艂owa Podlaskiego, Zegrza (12 stycznia),

Garwolina, Siedlec (13 stycznia),

Ka艂uszyna (14 stycznia), Mrozów (15 stycznia)

wyró偶ni艂o i nagrodzi艂o nast臋puj膮cych wykonawców:

 

 

Kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. I-III

 

III miejsca:
 

Olga Masiak, Wiktoria 艢wierczewska (艣piew),

 

Adriana Masiak (skrzypce), Ewa Masiak (gitara)

 

艢wietlica Stowarzyszenia Dobroczynnego w Skórcu

 

Opiekun: Ewa Masiak

 

 

 

Zespó艂 Wokalno-Instrumentalny

 

Nadia Bronisz, Amelia Kowal, Lena 艁ozowska, Kornelia Oleszczuk,

 

Anna Ruda艣, Patryk Wrzeszcz (艣piew),

 

Anna Piotrowska, Maria Rychlik (艣piew, fortepian)

 

W臋growski O艣rodek Kultury

 

Opiekun: Maja Rumocka

 

 

II miejsce:

 

Karolina Ilnicka (艣piew), Marek Paw艂owicz (fortepian)
Miejski O艣rodek Kultury w Legionowie
Opiekun: Marek Paw艂owicz

 

 

I miejsce:

 

Liwia D艂ugosz (艣piew), Bo偶ena Kaczmarek (fortepian)
Gminny O艣rodek Kultury i Sportu w Sterdyni
Opiekun: Bo偶ena Kaczmarek 

 

 

 
     

Festiwal Kol臋d i Pastora艂ek

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR