19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad, Marceli

  JUŻ PO RAZ DZIEWIĄTY NA MAZOWSZU - NAJWIĘKSZY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK - Kolędowe Serce Mazowsza 2018    
I FESTIWAL - 2009
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
II FESTIWAL- 2010
Podsumowanie
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
III FESTIWAL- 2011
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Jury
 
IV FESTIWAL - 2012
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci: Nagrody Specjalne
Jury
 
V FESTIWAL - 2013
Koncert Laureatów
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci - Nagrody Specjalne
 
 
IX FESTIWAL - 2018
Z ostatniej chwili
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria:Szkoły Podstawowe kl. VII i Gimnazja kl. II-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośl, Seniorzy, Uniwersytety Trzeciego Wieku
Laureaci - kategoria: Chóry
Regulamin
Utwory obowiązkowe
Karta zgłoszeniowa
 
VIII FESTIWAL- 2016
Wyniki - konkurs plastyczny
 
VII FESTIWAL - 2015
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
VI FESTIWAL - 2014
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
 
 
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
 
 

 

 IV FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

„KOLĘDOWE SERCE MAZOWSZA”

Siedlce, 13-14 stycznia 2012 r. (piątek-sobota)

Finał Wojewódzki

 

Jury w składzie:

Izabella Jaszczułt-Kraszewska, Barbara Żarnowiecka,

prof. Konstanty Ryszard Domagała,

ks. prof. Michał Roman Szulik,

prof. Krzysztof Kusiel-Moroz (przewodniczący)

po wysłuchaniu w dniach 13-14 stycznia 2012 r.

80 laureatów przesłuchań konkursowych

z Mińska Mazowieckiego (4 stycznia),

 Łosic, Zegrza, Sulejówka (9 stycznia),

Garwolina, Sokołowa Podlaskiego, Kałuszyna

(10 stycznia),

Mrozów, Warszawy (11 stycznia),

Siedlec (12 stycznia),

Węgrowa (13 stycznia),

wyróżniło i nagrodziło następujących wykonawców:

Kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III

Wyróżnienia:

Zespół „ŚPIEWAJĄCE SŁONECZKA”

(Aleksandra Andrzejczuk, Daria Borowska, Amanda Kryńska, Aleksandra Pączek, Eliza Pieńkowska, Beata Stachowicz, Karolina Taboła, Natalia Zaniuk).

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach.

Opiekunowie: Joanna Nowaczek, Piotr Stachowicz.


Anna Życińska.

Klub Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu.

Opiekun: Wiktor Brzuchacz.

 

Maja Leszczyńska (śpiew), Malwina Żuk (flet poprzeczny).

Zespół Szkół nr 2, Szkoła Podstawowa nr 5

im. Władysława Rawicza w Siedlcach.

Opiekunowie: Ewa Misiak, Łukasz Jóźwiak.

 

III miejsce:

 

Victoria Mańk.

Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Józefowie.

Opiekunowie: Krzysztof Kolator, Wioletta Kunkel,

                          Renata Kuś.

 

Julia Kulik.

Gminne Centrum Kultury w Mrozach.

Opiekun: Mariusz Szeląg.

 

II miejsce:

Marcin Trybuchowicz-Mojski (śpiew),

Ewa Trybuchowicz-Mojska (gitara), Paulina Trybuchowicz-Mojska (skrzypce).

Zespół Szkół nr 1, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulejówku.

Opiekunowie: s. Małgorzata Barszczewska,

                          Ewa Trybuchowicz-Mojska.

               

I miejsce:

Urszula Lewczuk.

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6

im. Władysława Broniewskiego w Siedlcach.

Opiekunowie: Jarosław Lewczuk, Wojciech Ciekot.

 

 

 

 
     

Festiwal Kolęd i Pastorałek

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR