19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad, Marceli

  JUŻ PO RAZ DZIEWIĄTY NA MAZOWSZU - NAJWIĘKSZY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK - Kolędowe Serce Mazowsza 2018    
I FESTIWAL - 2009
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
II FESTIWAL- 2010
Podsumowanie
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
III FESTIWAL- 2011
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Jury
 
IV FESTIWAL - 2012
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci: Nagrody Specjalne
Jury
 
V FESTIWAL - 2013
Koncert Laureatów
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci - Nagrody Specjalne
 
 
IX FESTIWAL - 2018
Z ostatniej chwili
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria:Szkoły Podstawowe kl. VII i Gimnazja kl. II-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośl, Seniorzy, Uniwersytety Trzeciego Wieku
Laureaci - kategoria: Chóry
Regulamin
Utwory obowiązkowe
Karta zgłoszeniowa
 
VIII FESTIWAL- 2016
Wyniki - konkurs plastyczny
 
VII FESTIWAL - 2015
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
VI FESTIWAL - 2014
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
 
 
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
 
 

 

VI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

„KOLĘDOWE SERCE MAZOWSZA”

Siedlce, 24-25 stycznia 2014 r. (piątek-sobota)

Finał Wojewódzki

 

Jury w składzie:

Iwona Kobylińska, Barbara Żarnowiecka,

Izabella Jaszczułt-Kraszewska,

Michał Hołownia, ks. prof. Michał Roman Szulik,

prof. Krzysztof Kusiel-Moroz (przewodniczący)

po wysłuchaniu w dniach 24-25 stycznia 2014 r.

96 laureatów przesłuchań konkursowych

z Garwolina, Zegrza (9 stycznia), Sokołowa Podlaskiego (14 stycznia)

Mińska Mazowieckiego (15 stycznia), Siedlec (16 stycznia),

Warszawy (17 stycznia), Sulejówka, Wołomina (18 stycznia),

Góry Kalwarii (19 stycznia), Węgrowa (20 stycznia)

Kałuszyna (21 stycznia), Mrozów (22 stycznia),

wyróżniło i nagrodziło następujących wykonawców:

 

Kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne

 

Wyróżnienia:

Damian Ratuski (śpiew) - Wołyńce,

Paweł Gomółka (saksofon) - Kałuszyn

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

im. Stanisława Staszica w Siedlcach

Opiekun: Łukasz Jóźwiak

 

Zespół NEW BEAT II

Małgorzata Beczek, Dominika Głodek, Adrianna Wojtaś (śpiew),

Kamil Hardej (gitara elektryczna), Kacper Bajek (gitara basowa),

Mikołaj Górecki (instrumenty klawiszowe),

Kamil Ostrowski (perkusja)

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1

im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie

Opiekun: Andrzej Ostolski

 

III miejsca:

Zespół EUROPA

Urszula Sota (śpiew, flet poprzeczny),

Paulina Trybuchowicz-Mojska (I skrzypce),

Maciej Szuba (II skrzypce),

Mateusz Nieścierowicz (wiolonczela), 

Marcin Trybuchowicz-Mojski (instrumenty perkusyjne)

Prywatna Szkoła Muzyczna

im. Ignacego Jana Paderewskiego w Sulejówku

Opiekun: Elżbieta Wiszniowska

 

Schola młodzieżowa TE DEUM LAUDAMUS

Łucja Chacińska, Agata Filinowicz, Katarzyna Filinowicz,

Nikolina Gąsiąr, Aleksandra Godlewska, Anna Jakubowska,

Jagienka Kaczmarek, Weronika Kostrzewa, Dominika Kośnik,

Małgorzata Kowalczyk, Magdalena Kubik, Paulina Niegowska,

Klaudia Pleban, Marta Sieklucka, Martyna Spadarzewska,

Weronika Walczak, Aleksandra Więcek, Natalia Zakrzewska,

Katarzyna Zielińska, Natalia Żebrowska,

Parafia pw. Świętego Józefa Robotnika w Wołominie

Opiekun: Jacek Kuźnicki

 

II miejsce:

Aleksandra Cedrowska (śpiew), Tomasz Kaznowski (fortepian)

XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida

w Warszawie

Opiekun: Maria Pik

 

I miejsce:

Monika Ratuska (śpiew) - Wołyńce,

Łukasz Jóźwiak (fortepian) - Siedlce

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach

Opiekun: Łukasz Jóźwiak

 

 

 
     

Festiwal Kolęd i Pastorałek

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR