16 grudnia 2018 r. Imieniny obchodzą: Albina, Zdzisław

  NAJWIĘKSZY NA MAZOWSZU FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK - Kolędowe Serce Mazowsza    
I FESTIWAL - 2009
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
II FESTIWAL- 2010
Podsumowanie
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
III FESTIWAL- 2011
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Jury
 
IV FESTIWAL - 2012
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci: Nagrody Specjalne
Jury
 
V FESTIWAL - 2013
Koncert Laureatów
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci - Nagrody Specjalne
 
 
IX FESTIWAL - 2018
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria:Szkoły Podstawowe kl. VII i Gimnazja kl. II-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośl, Seniorzy, Uniwersytety Trzeciego Wieku
Laureaci - kategoria: Chóry
 
VIII FESTIWAL- 2016
Wyniki - konkurs plastyczny
 
VII FESTIWAL - 2015
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
VI FESTIWAL - 2014
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
 
 
Laureaci - Nagrody Specjalne
 
 

 

 V FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

„KOLĘDOWE SERCE MAZOWSZA”

Siedlce, 18-19 stycznia 2013 r. (piątek-sobota)

Finał Wojewódzki

 

Jury w składzie:

Izabella Jaszczułt-Kraszewska, Barbara Żarnowiecka,

dr Ewa Rzetecka-Niewiadomska,

ks. prof. Michał Roman Szulik,

prof. Krzysztof Kusiel-Moroz (przewodniczący)

po wysłuchaniu w dniach 18-19 stycznia 2013 r.

70 laureatów przesłuchań konkursowych

z Warszawy (4 stycznia),

Zegrza (7 stycznia), 

Mińska Mazowieckiego (8 stycznia),

Garwolina, Sokołowa Podlaskiego (9 stycznia),

Kałuszyna (10 stycznia),

Siedlec (11 stycznia),

Sulejówka, Góry Kalwarii (12 stycznia),

Węgrowa (15 stycznia),

Mrozów (16 stycznia),

wyróżniło i nagrodziło następujących wykonawców:

Nagrody specjalne

dla wyróżniających się akompaniatorów:


Adrianna Medak – fortepian

(Publiczne Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Tadeusza Kościuszki w Siedlcach),

 

Wojciech Ciekot – fortepian (Zespół „ROUTE 66” – Siedlce),

 

Piotr Gozdek – fortepian

(Publiczne Gimnazjum nr 4

im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Siedlcach),

 

Łukasz Potera – fortepian (Siedlce),

 

Jakub Uziębło – fortepian

(Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach),

 

Fryderyk Babiński – fortepian (Warszawa),

 

Krzysztof Wilusz – fortepian (Warszawa),

 

Aleksandra Wieczorek – fortepian

(Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące

im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim),

 

Jakub Kaleta – saksofon

(Zespół „SWINGIN’ WAVES” – Sulejówek),

 

Aleksandra Kiełek – gitara

(Szkoła Podstawowa w Orzełku).

 

 

 
     

Festiwal Kolęd i Pastorałek

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR