16 lipca 2018 r. Imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy

  JUŻ PO RAZ DZIEWIĄTY NA MAZOWSZU - NAJWIĘKSZY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK - Kolędowe Serce Mazowsza 2018    
I FESTIWAL - 2009
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
II FESTIWAL- 2010
Podsumowanie
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
III FESTIWAL- 2011
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Jury
 
IV FESTIWAL - 2012
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci: Nagrody Specjalne
Jury
 
V FESTIWAL - 2013
Koncert Laureatów
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci - Nagrody Specjalne
 
 
IX FESTIWAL - 2018
Z ostatniej chwili
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria:Szkoły Podstawowe kl. VII i Gimnazja kl. II-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośl, Seniorzy, Uniwersytety Trzeciego Wieku
Laureaci - kategoria: Chóry
Regulamin
Utwory obowiązkowe
Karta zgłoszeniowa
 
VIII FESTIWAL- 2016
Wyniki - konkurs plastyczny
 
VII FESTIWAL - 2015
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
VI FESTIWAL - 2014
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
 
 
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
 
 

 

VI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

„KOLĘDOWE SERCE MAZOWSZA”

Siedlce, 24-25 stycznia 2014 r. (piątek-sobota)

Finał Wojewódzki

 

Jury w składzie:

Iwona Kobylińska, Barbara Żarnowiecka,

Izabella Jaszczułt-Kraszewska,

Michał Hołownia, ks. prof. Michał Roman Szulik,

prof. Krzysztof Kusiel-Moroz (przewodniczący)

po wysłuchaniu w dniach 24-25 stycznia 2014 r.

96 laureatów przesłuchań konkursowych

z Garwolina, Zegrza (9 stycznia), Sokołowa Podlaskiego (14 stycznia)

Mińska Mazowieckiego (15 stycznia), Siedlec (16 stycznia),

Warszawy (17 stycznia), Sulejówka, Wołomina (18 stycznia),

Góry Kalwarii (19 stycznia), Węgrowa (20 stycznia)

Kałuszyna (21 stycznia), Mrozów (22 stycznia),

wyróżniło i nagrodziło następujących wykonawców:

 

Kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III

 

Wyróżnienia:
 

Matylda Pastwa (śpiew a'cappella)

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ewy Krauze w Piasecznie

Opiekun: Elżbieta Wilczyńska

 

Zuzanna Zabadała (śpiew), Maja Rumocka (fortepian)

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Węgrowie

Opiekun: Maja Rumocka

 

Zuzanna Guzy (śpiew), Anna Idzikowska-Guzy (fortepian)

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 w Warszawie

Opiekun: Anna Idzikowska-Guzy

 

Katarzyna Pasierbowicz (śpiew), Krzysztof Wilusz (fortepian)

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Chotomowie

Opiekun: Krzysztof Wilusz

 

Zespół FRIENDS

Hania Pawłowska, Maja Zarzycka (śpiew), Staś Małysa (fortepian),

Sebastian Gogolewski (skrzypce), Bartek Szulc (skrzypce),

 

Niepubliczna Szkoła Muzyczna w Legionowie

Opiekun: Urszula Chrulska, Olena Tasinkiewicz

 

III miejsce:

Maja Szulec (śpiew), Maciej Morgun (fortepian)

I Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. "Orfeusz" w Górze Kalwarii

"Strumienie" Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia STERNIK

Opiekun: Aleksandra Puacz-Markowska  

 

II miejsce:

Weronika Kuzak (śpiew), Aneta Miklaszewska (fortepian)

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza

w Grębkowie 

Opiekun: Aneta Miklaszewska

 

I miejsce:

Marta Marat (śpiew), Jan Pałys (fortepian)

Białołęcki Ośrodek Kultury w Warszawie

Opiekun: Małgorzata Kneć-Ajdukiewicz

 

 

 
     

Festiwal Kolęd i Pastorałek

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR