19 września 2018 r. Imieniny obchodzą: Konstancja, January

  JUŻ PO RAZ DZIEWIĄTY NA MAZOWSZU - NAJWIĘKSZY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK - Kolędowe Serce Mazowsza 2018    
I FESTIWAL - 2009
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
II FESTIWAL- 2010
Podsumowanie
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
III FESTIWAL- 2011
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Jury
 
IV FESTIWAL - 2012
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci: Nagrody Specjalne
Jury
 
V FESTIWAL - 2013
Koncert Laureatów
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci - Nagrody Specjalne
 
 
IX FESTIWAL - 2018
Z ostatniej chwili
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria:Szkoły Podstawowe kl. VII i Gimnazja kl. II-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośl, Seniorzy, Uniwersytety Trzeciego Wieku
Laureaci - kategoria: Chóry
Regulamin
Utwory obowiązkowe
Karta zgłoszeniowa
 
VIII FESTIWAL- 2016
Wyniki - konkurs plastyczny
 
VII FESTIWAL - 2015
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
VI FESTIWAL - 2014
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
 
 
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
 
 

 

 IV FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

„KOLĘDOWE SERCE MAZOWSZA”

Siedlce, 13-14 stycznia 2012 r. (piątek-sobota)

Finał Wojewódzki

 

Jury w składzie:

Izabella Jaszczułt-Kraszewska, Barbara Żarnowiecka,

prof. Konstanty Ryszard Domagała,

ks. prof. Michał Roman Szulik,

prof. Krzysztof Kusiel-Moroz (przewodniczący)

po wysłuchaniu w dniach 13-14 stycznia 2012 r.

80 laureatów przesłuchań konkursowych

z Mińska Mazowieckiego (4 stycznia),

 Łosic, Zegrza, Sulejówka (9 stycznia),

Garwolina, Sokołowa Podlaskiego, Kałuszyna

(10 stycznia),

Mrozów, Warszawy (11 stycznia),

Siedlec (12 stycznia),

Węgrowa (13 stycznia),

wyróżniło i nagrodziło następujących wykonawców:


Kategoria: Rodziny i Dorośli

III miejsce:
Zespół „AKORD G”
(Adam, Joanna, Justyna, Kinga
, Paweł Gomółkowie).
Dom Kultury w Kałuszynie.

Opiekun: Adam Gomółka.

Zespół „RETROSEKCJA” – Legionowo.

(Aleksandra Wronka, Aleksandra Rybińska,
Sandra Konarska, Izabela Kowalska)

Opiekun: Aleksandra Rybińska.

Garwoliński Sekstet Kameralny.

(Marek Girtler, Michał Girtler, Janusz Wardak,
Krzysztof Witak, Wojciech Wielgosz,
Tadeusz Zalewski)


II miejsce:

Bożena, Paweł,
Adam, Jacek, Asia, Zosia, Marek Mikulscy – Sulejówek.

Opiekun: Paweł Mikulski.


I miejsce:

Agnieszka Skup (śpiew), Monika Skup (śpiew),
Wioletta Skup (fortepian) – Siedlce.

Opiekun: Wioletta Skup.

 

 
     

Festiwal Kolęd i Pastorałek

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR