16 grudnia 2018 r. Imieniny obchodzą: Albina, Zdzisław

  NAJWIĘKSZY NA MAZOWSZU FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK - Kolędowe Serce Mazowsza    
I FESTIWAL - 2009
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
II FESTIWAL- 2010
Podsumowanie
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
III FESTIWAL- 2011
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Jury
 
IV FESTIWAL - 2012
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci: Nagrody Specjalne
Jury
 
V FESTIWAL - 2013
Koncert Laureatów
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci - Nagrody Specjalne
 
 
IX FESTIWAL - 2018
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria:Szkoły Podstawowe kl. VII i Gimnazja kl. II-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośl, Seniorzy, Uniwersytety Trzeciego Wieku
Laureaci - kategoria: Chóry
 
VIII FESTIWAL- 2016
Wyniki - konkurs plastyczny
 
VII FESTIWAL - 2015
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
VI FESTIWAL - 2014
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
 
 
Laureaci - kategoria: Chóry
 
 

 

VI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

„KOLĘDOWE SERCE MAZOWSZA”

Siedlce, 24-25 stycznia 2014 r. (piątek-sobota)

Finał Wojewódzki

 

Jury w składzie:

Iwona Kobylińska, Barbara Żarnowiecka,

Izabella Jaszczułt-Kraszewska,

Michał Hołownia, ks. prof. Michał Roman Szulik,

prof. Krzysztof Kusiel-Moroz (przewodniczący)

po wysłuchaniu w dniach 24-25 stycznia 2014 r.

96 laureatów przesłuchań konkursowych

z Garwolina, Zegrza (9 stycznia), Sokołowa Podlaskiego (14 stycznia)

Mińska Mazowieckiego (15 stycznia), Siedlec (16 stycznia),

Warszawy (17 stycznia), Sulejówka, Wołomina (18 stycznia),

Góry Kalwarii (19 stycznia), Węgrowa (20 stycznia)

Kałuszyna (21 stycznia), Mrozów (22 stycznia),

wyróżniło i nagrodziło następujących wykonawców:

 

Kategoria: Chóry

 

Wyróżnienia:
 

Chór z Woli Kiełpińskiej

Dyrygent: Karol Krawczyk

 

Chór Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Pruszkowie

Dyrygent: Izabela Kubacka

 

Chór KANTADO KORO

Gminne Centrum Kultury w Łajskach

Dyrygent: Katarzyna Ignaciuk

 

Chór CAMERTINA - Yamaha Szkoła Pułtusk

Dyrygent: Martyna Karwańska

 

Chór Publicznego Gimnazjum nr 4

im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Siedlcach

Dyrygent: Dariusz Różański

 

III miejsce:

Chór MANUFAKTURA DŹWIĘKU - Mińsk Mazowiecki

Dyrygent: Emil Ławecki

 

II miejsce:

Chór Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie

Dyrygenci: Ewa Mackiewicz, Piotr Zawistowski

 

I miejsce:

CANTATA - Grodziski Chór Kameralny

Dyrygent: Barbara Paszkiewicz

 

 
     

Festiwal Kolęd i Pastorałek

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR