19 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

  JUŻ PO RAZ DZIEWIĄTY NA MAZOWSZU - NAJWIĘKSZY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK - Kolędowe Serce Mazowsza 2018    
I FESTIWAL - 2009
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
II FESTIWAL- 2010
Podsumowanie
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
III FESTIWAL- 2011
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Jury
 
IV FESTIWAL - 2012
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci: Nagrody Specjalne
Jury
 
V FESTIWAL - 2013
Koncert Laureatów
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci - Nagrody Specjalne
 
 
IX FESTIWAL - 2018
Z ostatniej chwili
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria:Szkoły Podstawowe kl. VII i Gimnazja kl. II-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośl, Seniorzy, Uniwersytety Trzeciego Wieku
Laureaci - kategoria: Chóry
Regulamin
Utwory obowiązkowe
Karta zgłoszeniowa
 
VIII FESTIWAL- 2016
Wyniki - konkurs plastyczny
 
VII FESTIWAL - 2015
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
VI FESTIWAL - 2014
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
 
 
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
 
 

 

 III FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

„KOLĘDOWE SERCE MAZOWSZA”

Siedlce, 14-15 stycznia 2011 r. (piątek-sobota)

Finał Wojewódzki

 

Jury w składzie:

Izabella Jaszczułt-Kraszewska, Barbara Żarnowiecka,

prof. Konstanty Ryszard Domagała,

ks. dr hab. Michał Roman Szulik,

prof. Krzysztof Kusiel-Moroz (przewodniczący)

po wysłuchaniu w dniach 14-15 stycznia 2011 r.

65 laureatów przesłuchań konkursowych

z Warszawy, Ostrołęki (7 stycznia),

Mińska Mazowieckiego (8 stycznia),

Węgrowa, Garwolina, Sulejówka (10 stycznia),

Sokołowa Podlaskiego, Kałuszyna (11 stycznia),

Mrozów (12 stycznia),

Siedlec (12-13 stycznia)

wyróżniło i nagrodziło następujących wykonawców:

Kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III


Wyróżnienia:

Zespół Wokalno-Instrumentalny „SMYCZKI”

(Ada Kazimierska, Dominika Kołtek, Natalia Kossek, Dobrawka Lewicka, Maja Michałowska, Kacper Morus, Weronika Panfiłowicz, Zosia Pawlukiewicz, Mikołaj Petryga, Ola Poznańska, Agata Rajtar, Oliwia Sawicka, Basia Twardowska, Justynka Wendt).

Niepubliczna Szkoła Podstaowowa im. Jana Pawła II

w Legionowie.

Opiekun: Justyna Górska-Guzik.


Justyna Gomółka, Kinga Gomółka (śpiew),

Paweł Gomółka (pianino).

Dom Kultury w Kałuszynie.

Opiekun: Adam Gomółka.

 

III miejsce:

Paulina Tymińska.

Studio Piosenki Sokołowskiego Ośrodka Kultury.

Opiekun: Zbigniew Filiks.

 

Julia Parobczak.

Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta w Mrozach.

Opiekunowie: Agnieszka Rybak, Małgorzata Ślązek,

                        Mariusz Szeląg.

 

Bartosz Sitek (śpiew), Zuzanna Chrupek (flet).

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Węgrowie.

Opiekunowie: Barbara Rostek-Śladowska, Arkadiusz Sitek.

 

II miejsce:

Przyparafialna Schola Dziecięca „NUTKI JEZUSA”

(Helenka Dąbrowska, Wiktoria Deyna, Patrycja Jurczak, Ola Kilanowska, Klaudia Kowalczyk, Justynka Kluczyńska, Paulina Łaczmańska, Paulinka Moskaluk, Julka Podolska, Olga Rechulicz, Martynka Strus, Julka Szymańczyk, Weronika Wróblewska, Wiktoria Zagańczyk).

Parafia Rzymskokatolicka Naświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Sulejówku.

Opiekun: Iwona Krajewska, ks. Arkadiusz Lao.

 

Aleksandra Zagórska.

Szkoła Podstawowa w Człekówce.

Opiekun: Dariusz Maćkowiak.

 

I miejsce:

Julia Kulik.

Gminne Centrum Kultury w Mrozach.

Opiekunowie: Kinga Szaniawska, Mariusz Szeląg.

 

 
     

Festiwal Kolęd i Pastorałek

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR