6 lutego 2023 r. Imieniny obchodz膮: Dorota, Bohdan, Ksenia

  NAJWI臉KSZY NA MAZOWSZU FESTIWAL KOL臉D I PASTORA艁EK - Kol臋dowe Serce Mazowsza    
I FESTIWAL - 2009
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
II FESTIWAL- 2010
Podsumowanie
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
III FESTIWAL- 2011
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szko艂y Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Doro艣li
Laureaci - kategoria: Ch贸ry
Jury
 
IV FESTIWAL - 2012
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szko艂y Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Doro艣li
Laureaci - kategoria: Ch贸ry
Laureaci: Nagrody Specjalne
Jury
 
V FESTIWAL - 2013
Koncert Laureat贸w
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szko艂y Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Doro艣li
Laureaci - kategoria: Ch贸ry
Laureaci - Nagrody Specjalne
 
 
2019-2021
呕yczenia 艢wi膮teczno-Noworoczne
 
IX FESTIWAL - 2018
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria:Szko艂y Podstawowe kl. VII i Gimnazja kl. II-III
Laureaci - kategoria: Szko艂y Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Doro艣l, Seniorzy, Uniwersytety Trzeciego Wieku
Laureaci - kategoria: Ch贸ry
 
VIII FESTIWAL- 2016
Wyniki - konkurs plastyczny
 
VII FESTIWAL - 2015
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szko艂y Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Doro艣li
Laureaci - kategoria: Ch贸ry
 
VI FESTIWAL - 2014
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szko艂y Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Doro艣li
Laureaci - kategoria: Ch贸ry
 
 
 
Laureaci - kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. I-III
 
 

 

 III FESTIWAL KOL臉D I PASTORA艁EK

„KOL臉DOWE SERCE MAZOWSZA”

Siedlce, 14-15 stycznia 2011 r. (pi膮tek-sobota)

Fina艂 Wojewódzki

 

Jury w sk艂adzie:

Izabella Jaszczu艂t-Kraszewska, Barbara 呕arnowiecka,

prof. Konstanty Ryszard Domaga艂a,

ks. dr hab. Micha艂 Roman Szulik,

prof. Krzysztof Kusiel-Moroz (przewodnicz膮cy)

po wys艂uchaniu w dniach 14-15 stycznia 2011 r.

65 laureatów przes艂ucha艅 konkursowych

z Warszawy, Ostro艂臋ki (7 stycznia),

Mi艅ska Mazowieckiego (8 stycznia),

W臋growa, Garwolina, Sulejówka (10 stycznia),

Soko艂owa Podlaskiego, Ka艂uszyna (11 stycznia),

Mrozów (12 stycznia),

Siedlec (12-13 stycznia)

wyró偶ni艂o i nagrodzi艂o nast臋puj膮cych wykonawców:

Kategoria: Szko艂y Podstawowe kl. I-III


Wyró偶nienia:

Zespó艂 Wokalno-Instrumentalny „SMYCZKI”

(Ada Kazimierska, Dominika Ko艂tek, Natalia Kossek, Dobrawka Lewicka, Maja Micha艂owska, Kacper Morus, Weronika Panfi艂owicz, Zosia Pawlukiewicz, Miko艂aj Petryga, Ola Pozna艅ska, Agata Rajtar, Oliwia Sawicka, Basia Twardowska, Justynka Wendt).

Niepubliczna Szko艂a Podstaowowa im. Jana Paw艂a II

w Legionowie.

Opiekun: Justyna Górska-Guzik.


Justyna Gomó艂ka, Kinga Gomó艂ka (艣piew),

Pawe艂 Gomó艂ka (pianino).

Dom Kultury w Ka艂uszynie.

Opiekun: Adam Gomó艂ka.

 

III miejsce:

Paulina Tymi艅ska.

Studio Piosenki Soko艂owskiego O艣rodka Kultury.

Opiekun: Zbigniew Filiks.

 

Julia Parobczak.

Szko艂a Podstawowa im. Romualda Traugutta w Mrozach.

Opiekunowie: Agnieszka Rybak, Ma艂gorzata 艢l膮zek,

                        Mariusz Szel膮g.

 

Bartosz Sitek (艣piew), Zuzanna Chrupek (flet).

Szko艂a Podstawowa im. Jana Paw艂a II w W臋growie.

Opiekunowie: Barbara Rostek-艢ladowska, Arkadiusz Sitek.

 

II miejsce:

Przyparafialna Schola Dzieci臋ca „NUTKI JEZUSA”

(Helenka D膮browska, Wiktoria Deyna, Patrycja Jurczak, Ola Kilanowska, Klaudia Kowalczyk, Justynka Kluczy艅ska, Paulina 艁aczma艅ska, Paulinka Moskaluk, Julka Podolska, Olga Rechulicz, Martynka Strus, Julka Szyma艅czyk, Weronika Wróblewska, Wiktoria Zaga艅czyk).

Parafia Rzymskokatolicka Na艣wi臋tszej Maryi Panny Matki Ko艣cio艂a w Sulejówku.

Opiekun: Iwona Krajewska, ks. Arkadiusz Lao.

 

Aleksandra Zagórska.

Szko艂a Podstawowa w Cz艂ekówce.

Opiekun: Dariusz Ma膰kowiak.

 

I miejsce:

Julia Kulik.

Gminne Centrum Kultury w Mrozach.

Opiekunowie: Kinga Szaniawska, Mariusz Szel膮g.

 

 
     

Festiwal Kol臋d i Pastora艂ek

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR