19 września 2018 r. Imieniny obchodzą: Konstancja, January

  JUŻ PO RAZ DZIEWIĄTY NA MAZOWSZU - NAJWIĘKSZY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK - Kolędowe Serce Mazowsza 2018    
I FESTIWAL - 2009
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
II FESTIWAL- 2010
Podsumowanie
Patronat Honorowy
Jury
Organizatorzy
Laureaci Festiwalu
 
III FESTIWAL- 2011
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Jury
 
IV FESTIWAL - 2012
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci: Nagrody Specjalne
Jury
 
V FESTIWAL - 2013
Koncert Laureatów
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
Laureaci - Nagrody Specjalne
 
 
IX FESTIWAL - 2018
Z ostatniej chwili
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria:Szkoły Podstawowe kl. VII i Gimnazja kl. II-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośl, Seniorzy, Uniwersytety Trzeciego Wieku
Laureaci - kategoria: Chóry
Regulamin
Utwory obowiązkowe
Karta zgłoszeniowa
 
VIII FESTIWAL- 2016
Wyniki - konkurs plastyczny
 
VII FESTIWAL - 2015
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
VI FESTIWAL - 2014
Podsumowanie
GRAND PRIX i Nagrody Specjalne
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III
Laureaci - kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI
Laureaci - kategoria: Gimnazja
Laureaci - kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne
Laureaci - kategoria: Rodziny i Dorośli
Laureaci - kategoria: Chóry
 
 
 
Wyniki - konkurs plastyczny
 
 

 

VIII FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

KOLĘDOWE SERCE MAZOWSZA

Konkurs Plastyczny

 

 

Jury w składzie:

 

Małgorzata Rek, Aleksandra Rykała (przewodnicząca),

Sylwia Wasiuk, Krzysztof Boruta
 

wyróżniło i nagrodziło następujących uczestników:

 

Kategoria: Szkoły Podstawowe kl. I-III

Wyróżnienia:

Aleksandra Bazan

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach

Opiekun: Anna Jagiełło

 

Hanna Jóźwiak

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Rawicza w Siedlcach

Opiekun: Ewa Rymuza

 

Wiktoria Kosieradzka

Zespół Oświatowy w Nowych Iganiach

Opiekun: Izabela Skwarek

 

Izabela Naumiuk

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Siedlcach

Opiekun: Magdalena Naumiuk

 

III miejsce:

Nikola Czarnocka

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Czesława Kamińskiego w Siedlcach

Opiekun: Hanna Michalik

 

II miejsce:

Hanna Mierzejewska

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach

Opiekun: Anna Jagiełło

 

I miejsce:

Maja Filipek

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mokobodach

Opiekun: Edyta Filipek

 

 

Kategoria: Szkoły Podstawowe kl. IV-VI

Wyróżnienia:

Igor Guziak

Szkoła Podstawowa nr 10

im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

Opiekun: Ewa Bielińska

 

Zuzanna Kalicka

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Czesława Kamińskiego w Siedlcach

Opiekun: Hanna Michalik

 

Maria Rucińska

Katolicka Szkoła Podstawowa

im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach

Opiekun: Jadwiga Omiljan

 

Aleksandra Rudzińska

Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Władysława Broniewskiego w Siedlcach

Opiekun: Agnieszka Kaczmarska

 

III miejsce:

Julia Borkowska

Zespół Oświatowy w Nowych Iganiach

Opiekun: Jadwiga Omiljan

 

II miejsce:

Julia Bryzek

Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Władysława Broniewskiego w Siedlcach

Opiekun: Agnieszka Kaczmarska

 

I miejsce:

Hanna Czapińska

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Czesława Kamińskiego w Siedlcach

Opiekun: Hanna Michalik

 

 

Kategoria: Gimnazja

Wyróżnienia:

Julia Kalinowska

Publiczne Gimnazjum im. Heleny Mniszek w Sabniach

Opiekun: Katarzyna Pankiewicz

 

Julia Uszyńska

Publiczne Gimnazjum im. Heleny Mniszek w Sabniach

Opiekun: Katarzyna Pankiewicz

 

III miejsce:

Aleksandra Kozak

Publiczne Gimnazjum im. Heleny Mniszek w Sabniach

Opiekun: Katarzyna Pankiewicz

 

II miejsce:

Karolina Januszewska

Publiczne Gimnazjum im. Heleny Mniszek w Sabniach

Opiekun: Katarzyna Pankiewicz

 

I miejsce:

Katarzyna Miściorak

Publiczne Gimnazjum im. Heleny Mniszek w Sabniach

Opiekun: Katarzyna Pankiewicz

 

 

Kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne

I miejsce:

Karolina Kruk

I Katolickie Liceum Ogólnokształcące

im. Świętej Rodziny w Siedlcach

Opiekun: Hanna Michalik

 

 
     

Festiwal Kolęd i Pastorałek

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR